svitla4ok: (happiness)
[personal profile] svitla4ok
"Виживуть тільки коханці", (Only lovers left alive, 2013) - тут не буде динаміки і сюжету, як такого, теж. Про що цей фільм важко сказати навіть після фінальної сцени. Особливо після фінальної.
Нічні катання без напрямку під неймовірно-чаруючу музику. Розмови про плинність життя і людей, які гублять цей світ. Розміреність цього фільму можна порівняти з ніччю, яка тут, до речі, теж головна героїня.
Слоган "Безсмертя набридає" можна трактувати і як "життя набридає". І хоч це історія про двох закоханих вампірів, їх турбують занадто вже людські переживання. Можливо, вампіри - це лише метафора, красива обгортка до історії, де він фанатіє від старої доброї музики, а вона не збирається в подорож без улюблених книжок давно минулих років.
Ця історія своєю розміреністю нагадує картинку за вікном, на яку дивився і дивився б, але раптом починається злива, так і з фінальним кадром, очікуючи чогось, отримуєш передбачуване завершення.
Можливо, стрічка не вразила, але точно здивувала.
kinopoisk.ru-Only-Lovers-Left-Alive-2333672

Date: 2014-04-12 05:05 pm (UTC)
From: [identity profile] svitlja4ok.livejournal.com
Я вчора помітила текст про цей фільм на УП, прочитала й переглянула трейлери. І подумала "потрібно розповісти Світланці". А ти вже навіть подивилася :)

Date: 2014-04-12 06:36 pm (UTC)
From: [identity profile] svitla4ok.livejournal.com
=) кумедно) а я десь раніше натрапила на цей фільм - глянула трейлер і захопилася - дуже хотілося його подивитися! але ніде могла завантажити.
і оце вчора нарешті глянула - правда мушу сказати трейлер відкриває майже увесь фільм.
п.с. прочитала оце після твого коментаря про фільм на "правді" - автор можна сказати переказав увесь фільм.

Date: 2014-04-12 07:09 pm (UTC)
From: [identity profile] svitlja4ok.livejournal.com
після статті мені здалося, що трейлей анітрішки не показує глибини фільму. як ти вважаєш? чи стаття надто глибоко аналізує, наче автор знає ще щось, а не лише переглянув фільм (наприклад, прочиват книжку чи щоденник автора/режисера))?

Date: 2014-04-12 07:25 pm (UTC)
From: [identity profile] svitla4ok.livejournal.com
на жаль, після перегляду фільму мені теж бракувало тієї глибини, яку очікувала до.
автор точно знає роботи режисера краще, ніж я і навіть в назві на щось там посилається)
більш менш зрозуміло про що фільм з цих слів:
"Аллюзии и исторические экскурсы Джармуша забавны и изящны (впрочем, не все- всё повторяющиеся шутки на тему того, что Марло был подлинным автором сочинений Шекспира, надоедают со второго раза), но постепенно растворяются в атмосфере всеобщего упадка и уныния.

Певец маргиналов и аутсайдеров, Джармуш создал историю о героях, отчуждённых от мира по естественным (точнее, сверхъестественным) причинам, и это повествование о бесцельности, тщетности искусства, усталости от жизни само кажется слишком уж отчуждённым, усталым, откровенно скучным. Но всё же фильм Джармуша весьма примечателен подачей той нравственной дилеммы, что стоит перед её героями, которым приходится поддерживать своё странное существование ещё более необычным способом".
але насправді загального висновку у рецензії мені забракло) словом ти мусиш подивитися сама, щоб оцінити) але тут дві години і, що дійсно вартісне у фільмі, так це музика. тож сміливо можеш вмикати як колискову перед сном;)

Date: 2014-04-12 07:30 pm (UTC)
From: [identity profile] svitlja4ok.livejournal.com
на ексюей є треки ;)

а Джармуша я дивилася лише про каву й сигарети і про мерця з Джонні Депом. може що ще, але забула
про каву й сигарети й мерця цікаво знято, але то дууууже давно було, останній у минулому тисячолітті)) поглянь за нагоди. Джонні Деп, як завжди, Актор <3

Date: 2014-04-14 03:52 pm (UTC)
From: [identity profile] svitla4ok.livejournal.com
ой, про каву й сигарети чула стільки разів і стільки ж збиралася подивитися;) точно вже треба це зробити) і мерця теж не бачила( який сором...(
все - ще 2 фільми до списку що треба переглянути;)

Date: 2014-04-14 05:15 pm (UTC)
From: [identity profile] svitlja4ok.livejournal.com
ці "треба" все одно не дієві :) якось переглянеш, коли буде настрій. можливо, коли буде безмір роботи, і тоді ти захочеш відполіктися ;) я лише так подивилася "коханців", інакше б відклала на невизначене майбутнє, як чимало фільмів до них.
Edited Date: 2014-04-14 05:15 pm (UTC)

Date: 2014-04-14 06:40 pm (UTC)
From: [identity profile] svitla4ok.livejournal.com
о, про "треба" - це точно) ти навіть не уявляєш скільки фільмів у мене вже завантажено, а я їх не дивлюся, а вантажу інші:) до речі, навіть той, що ми з тобою разом почали дивитися так і не додивилася о_0

Date: 2014-04-13 09:26 am (UTC)
From: [identity profile] svitlja4ok.livejournal.com
переглянула вчора вночі! знайшла англійською і дуже з цього тішилася - голоси й інтонації акторів і все таке. заважали тільки корейські субтитри, які не можна було відключити)))
атмосферний фільм, більше сподобався його деталями (інтер’єрами, інструментами, книгами, зачісками...) і грою акторів, аніж сюжетом. але не помітила, як промайнув час, якось так фільм лише ковзає поверхнею життя героїв. багато питань без відповідей - як от звідки герої беруть гроші? і музика трохи затемна і задепресивна як на те, щоб слухати OST, хоча це ж вампіри)

Date: 2014-04-14 03:45 pm (UTC)
From: [identity profile] svitla4ok.livejournal.com
а я дивилася з жахливим перекладом і з тими ж субтитрами) можливо через переклад і не так вразив.
от мені теж більше деталі сподобалися. так, багато хто закидає сценарію відсутність розповіді про те, як герої стали вампірами і т.д. мені теж це було цікаво, але очевидно тут суть була в іншому.
про гроші я теж подумала;)
музику поза фільмом слухати не пробувала, але під час перегляду вона вводила мене в якийсь транс=)

Profile

svitla4ok: (Default)
svitla4ok

June 2014

S M T W T F S
12345 67
8 91011 12 1314
1516 1718192021
22232425262728
2930     

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 24th, 2017 01:20 am
Powered by Dreamwidth Studios