svitla4ok: (happiness)
[personal profile] svitla4ok
Іноді варто намочити ноги заради такого кіновечора. Той випадок, коли навіть довгий хронометраж минає як півгодини. Добре, що хтось знає твої смаки краще за тебе і вміє переконати, що "Люди - Х: дні минулого майбутнього" (2014) мені сподобається.
Звісно, я все-таки глянула трейлер - чудовий, попри мої суперечливі очікування. А зараз вже можу сказати, що це той з небагатьох випадків, коли трейлер дорівнює фільму чи навпаки.
Який же тут шикарний акторський склад! Знаєте, таке враження, ніби це в одному фільмі зібралися герої "Початку", "Тепла наших тіл", "Бетмена", "Володара кілець" і є спільний сюжет, де вони разом рятують себе і світ.
Чого тільки варті Джеймс МакЕвой і Майкл Фасбендер в одному фільмі! Бо Х'ю Джекман прекрасний за замовчуванням;)
Заради цих трьох, їхньої міміки, індивідуальної манери триматися - варто було все, що передувало цьому спонтанному походу в кінотеатр.
Але Джеймс...його крива ледь помітна усмішка у вирішальний момент, ех... Це просто треба вміти. Вкотре дивуюся його вмінню перевтілюватися та переконувати. Хоча переконливими тут були всі.
І хоч такі фільми - це не зовсім мій жанр, але з'явилося непереборне бажання подивитися і попередні частини ще би знати скільки їх було,а також наступну, бо останній кадр, який ми таки дочекалися після численних титр, неоднозначно натякнув, що вона буде.
П.С. Щойно глянула, що то вже шоста частина!!! і класні актори тут вже не вперше! йой, і як я раніше жила без цієї історії?)
kinopoisk.ru-X-Men_3A-Days-of-Future-Past-2271466

Date: 2014-05-30 08:36 pm (UTC)
From: [identity profile] flat-cinema.livejournal.com
От саме так - із Джеймсом (та й з Майклом, що вже там) - що завгодно)
"Люди Х: Перший клас" дуже хороше кіно в принципі і шикарний приквел, як на мене. А яка сцена після титрів? Я поривалася чекати, але мені сказали: та ну, все одно не дочекаємося, подивимось, коли викладуть на торрентах (ага, а я потім ще думала - а раптом цього разу не вимкнули б посеред титрів? ;))

Date: 2014-05-30 08:57 pm (UTC)
From: [identity profile] svitla4ok.livejournal.com
а ми чекали, щоб світло ввімкнулось, а працівники сказали чекати, бо ще не кінець)
та й ми чекали усі ті довгі титри, а потім такий один кадр: чувіха з піднятими вверх руками (не знаю хто то) в пустелі і назустріч їй чотири вершники на конях, як вершники апокаліпсису і все)
вже глянула, що наступна частина планується в 2016 році.
приквел? до чого?) я шось гублюся в тих частинах)

Date: 2014-05-31 10:37 am (UTC)
From: [identity profile] flat-cinema.livejournal.com
о, вершники трохи пригадуються з мультика. зрозуміло, дочкаємось - подивимось)
дивись, є оригінальна трилогія з 2000-х. там Росомаха, старі дядькі та інші і хронологічно це якесь теоретичне та відносне "близьке майбутнє". після того, як зняли ці 3 фільми, був фільм про Росомаху і про те, звідки він і що було у його "молоді роки". потім був "Перший клас" - про те, як познайомилися Чарльз та Ерік - ось тут Макевой та Фассбендер з'являються, і це я назвала приквелом до тих перших трьох частин та для "Днів минулого майбутнього")) обидва фільм про Росомаху трохи окремо, а другий, як на мене, взагалі не несе якогось навантаження для розуміння героя або його історії. в першому фільмі про нього хоча б показують, як він став таким, яким ми його знаємо. і насправді, краще за все дивитися ці фільми в хронологічному порядку за часом виходу: трилогія, Росомаха:Початок, Перший клас, Росомаха 2 (ну, для повного комплекту), Дні минулого майбутнього.

Date: 2014-06-02 12:40 pm (UTC)
From: [identity profile] svitla4ok.livejournal.com
ооооооо! ти все так класно пояснила) не знаю чи посилю стільки фільмів, бо маю цілу папку вже рік, як не переглянутих інших, а вічно вантажу собі щось нове - я невиправна)
але якщо подивлюся,то певно у зворотньому порядку, дуже зацікавило глянути "Перший клас" уже)

Date: 2014-06-02 02:54 pm (UTC)
From: [identity profile] flat-cinema.livejournal.com
ну, мати папку з непереглянутим та вантажити нове - у цьому всі ми) але з того моменту, як я завела собі таку папку і таким чином розділила те, що дивлася і що тільки планую подивитися, стало легше. а то коли все підряд - банально забуваєш, що серед того, що дивився, є і те, що чекає свого часу.
так, "Перший клас" - дуже хороший.

Profile

svitla4ok: (Default)
svitla4ok

June 2014

S M T W T F S
12345 67
8 91011 12 1314
1516 1718192021
22232425262728
2930     

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 24th, 2017 01:20 am
Powered by Dreamwidth Studios